putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Vērsis


21. aprīlis – 20. maijs


Valdošā-planēta -Venēra.

Stihijas elements- Zeme.

Metāls- Varš Minerāls,  Smaragds .

Dzīves mērķis -Emocionāla un finansiāla stabilitāte.


Zīmes apraksts.

Vērša valdošā planēta ir Venēra, tāpēc Vērsis ir zīme, kurai raksturīga pasīva jeb sievišķīga būtība. Vērsis ir Zemes zīme, tāpēc šajā zīmē dzimušie ir reālisti un praktiķi. Tiek noliegts viss nesaprotamais. Mērķu sasniegšanai tiek izmantoti vienkārši, taču iepriekš jau pārbaudīti līdzekļi.

Vērša zīmē dzimušajiem raksturīga pārliecība par saviem uzskatiem un domām, kas robežojas ar uzskatu noliegšanu, kuri nesakrīt ar viņu pārliecību. Šie cilvēki ir gādīgi, godīgi, kārtīgi, uzmanīgi un diezgan sabiedriski.

Savus mērķus sasniegt viņiem var traucēt pārlieku lielais pašlepnums, augstprātība, un spēcīgā tieksme pēc pretējā dzimuma.’


Pozitīvās īpašības- Vērsim raksturīga ātra daba un izteikta lojalitāte un uzticība. Vērši ir laipni un devīgi attiecībās ar draugiem. Vēršiem ir raksturīga apņēmība, spēcīgs gribasspēks, praktiskums. Viņi ievēro likumus un viņiem patīk miers. Viņi ir ar mieru darīt visu, lai saglabātu pašreizējā brīža status quo drošību. Vēršiem raksturīga pacietība viņu mērķu sasniegšanā.


Negatīvās īpašības -Stūrgalvība, spītība, iedomība, pašlepnums, pārmērīgs jūtīgums, pieķeršanās novecojušiem uzskatiem, pārliecībai, ieradumiem un tradīcijām.


Intereses, darbs, karjera -Vērsīši ir sabiedriski, tāpēc viņiem labi padodas darbs ar cilvēkiem. Viņiem patīk māksla, literatūra, dejas un mūzika, teātris. Arī zinātne un tehnika. Visbiežāk šajās sfērās viņi arī izvēlas savu nodarbošanos.
Komentāri (0)  |  2013-08-29 13:24  |  Skatīts: 658x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ