putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Dvīņi.


21. maijs – 21. jūnijs
Valdošā planēta
Merkūrs
Stihijas elements
Gaiss
Metāls Dzīvsudrabs
Minerāls
Akvamarīns
Dzīves mērķis
Izmēģināt mazliet no visa
Zīmes apraksts
Dvīņu valdošā planēta ir Merkurs—dievu vēstnesis un darījumu aizbildnis. Dvīņu zīmē dzimušie atrodas nepārtrauktā kustībā. Viņi ir aktīvi, ātri, veikli un apsviedīgi, taču tai pašā laikā pārāk nervozi, ar tieksmi krist galējībās un nepabeigt iesākto. Dvīņi ir asprātīgi, atjautīgi, viņiem piemīt dzīva iztēle, izgudrotāja spējas. Viņi ir lieliski sarunu partneri. Pozitīvās īpašības
Dvīņiem raksturīgs dzīvīgums, darbīgums, godīgums, labsirdība un augstsirdība. Dvīņiem spēcīgi attīstīta intuīcija un augsts intelekts, ātra uztvere, jūtīgums, spilgta iztēle
. Negatīvās īpašības
Dvīņi bieži vien ir vieglprātīgi, virspusēji, nepastāvīgi, var būt ne pārāk uzticami. Raksturīga pārsteidzība gan darbos, gan vārdos.
Intereses, darbs, karjera
Dvīņiem ir ļoti plašs interešu loks un parasti viņiem ir spējas un talanti dažādās jomās. Dvīņiem parasti viegli padodas naudas nopelnīšana—viņi to dara it kā rotaļājoties... Taču viegli iegūtā nauda tikpat viegli arī tērējas. Dvīņi bieži vien nodarbojas ar dažādiem finanšu darījumiem. Viņi nevar dzīvot bez piedzīvojumiem un spēles elementa. Šo iemeslu dēļ Dvīņu materiālais stāvoklis ir ļoti mainīgs.
Ģimene, attiecības
Ar Dvīņiem ir interesanti, jo viņi nevar dzīvot bez piedzīvojumiem, taču viņu nepastāvīguma dēļ attiecības arī bieži vien ir nepastāvīgas.
Komentāri (0)  |  2013-08-29 13:26  |  Skatīts: 559x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ