putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Lauva


23. jūlijs – 23. augusts
Valdošā planēta
Saul
e Stihijas elements
Uguns
Metāls
Zelts
Minerāls
Kalnu kristāls, olivīns (peridots)
Dzīves mērķis
Būt vadībā
Zīmes apraksts
Lauvas zīmi pārvalda Saule, tāpēc Lauvām ir tieksme būt redzamiem, izcelties citu vidū. Raksturs valdonīgs, kaislīgs temperaments. Galvenais virzošais spēks lauvas dzīvē ir jūtas un spēcīgi attīstīta intuīcija.
Pozitīvās īpašības
Lauvas labās īpašības ir lepnība, pašpārliecinātība, augstsirdība, laipnība, godprātība, izlēmība, kaislība, drošsirdība, bezbailība, uzticība, godīgums, atklātība, labsirdība, darba spējas, daiļrunība.
Negatīvās īpašības
Lauva bieži vien mēdz būt augstprātīga, uzpūtīga, nekaunīga, kā arī tai mēdz piemist despotisms, tirāniska varaskāre un nodevība.
Intereses, darbs, karjera
Lauvas zīmē dzimušie ir izteikti vadītāji un līderi, tie piemīt augsts prestižs un lauvas bieži ir autoritāte savas profesijas pārstāvju vidū. Vienmēr cenšas darboties pēc iepriekš sastādīta plāna, liekot lietā visu savu enerģiju.
Ģimene, attiecības
Ja Lauva ir uzņēmusies kādas saistības, tad tām nododas pilnībā. Ja Lauvas uzticība vienreiz tiks zaudēta, atgūt to ir praktiski neiespējami, jo Lauvas pāri nodarījumus nekad nepiedod un neaizmirst. Kad attiecības jūk ārā, Lauva var nemanot pazust uz neatgriešanos. Lauvai nelaimīgu attiecību izbeigšana nāk tikai un vienīgi par labu.
Komentāri (0)  |  2013-08-29 13:29  |  Skatīts: 595x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ