putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Strelnieks


23. novembris – 21. decembris
Valdošā planēta
Jupiters
Stihijas elements
Uguns
Metāls
Alva
Minerāls
Tirkīzs
Dzīves mērķis
Izmainīt pasauli
Zīmes apraksts
Strēlnieka valdošā planēta ir Jupiters—pārpilnības planēta, tāpēc Strēlniekiem parasti nekas netrūkst, viņiem ir raksturīga tieksme pēc piedzīvojumiem un viņi mīl dzīvi. Viņi ir temperamentīgi un jautri un viņu dzīve ir intensīva. Strēlniekiem ir raksturīgi iegūt visu, ko viņi ir iekārojuši—darbu, partneri, lietas. Viņu uztverē iespējams ir VISS. Turklāt Strēlnieki praktiski nepazīst aizspriedumus.
Pozitīvās īpašības
Strēlnieki ir enerģiski, jautri, dzīvespriecīgi, atvērti visam jaunajam un apkārtējiem, godīgi un taisnīgi. Visaptveroša tieksme pēc brīvības, neatkarīgas un patstāvības. Strēlnieki ir nelabojami optimisti. Labs organizatorisks talants. Negatīvās īpašības
Strēlnieki bieži vien ir neapdomīgi—vispirms dara un pēc tam domā. Viņiem patīk pārspīlēt, izklaidēties—viņi ir dzīves baudītāji.
Intereses, darbs, karjera
Strēlnieki vienmēr ir kustībā un viņi alkst iepazīt, uzzināt, izpētīt. Tāpēc viņiem vislabāk ir piemērots darbs, kas saistīts ar ceļojumiem, darbs plašsaziņas līdzekļos, darbs brīvā dabā vai filozofiska rakstura nodarbes. Strēlniekiem labi padodas tieslietas un viņi ir lieliski juristi.
Ģimene, attiecības
Strēlnieki ir kvēli un kaislīgi. Attiecībās ar Strēlniekiem nepieciešama atklātība un godīgums, pretējā gadījumā attiecībām nebūs ilgs mūžs. Ja Strēlnieks sastop partneri, kurš izprot un pieņem viņu nepieciešamību pēc brīvības un neatkarības, Strēlnieks būs labākais iespējamais partneris.
Komentāri (0)  |  2013-08-29 13:37  |  Skatīts: 598x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ