putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Ūdensvīrs


21. janvāris – 20. februāris
Valdošā planēta
Urāns un Saturns
Stihijas elements
Gaiss
Metāls
Urāns
Minerāls
Ametists
Dzīves mērķis
Būt oriģinālam un īpašam
Zīmes apraksts
Ūdensvīrā dzimušie ir sabiedriski, neatkarīgi un patstāvīgi. Bieži vien ekscentriski un ekstravaganti. Raksturs Ūdensvīram ir mierīgs, lielas darba spējas. Ūdensvīri ir ideālisti, domātāji un filozofi. Spēcīgā iekšējā pārliecība virza viņu domas un darbus, kurus viņi īsteno ar nepārspējamu izturību un neatlaidību. Ūdensvīrs nekad nezaudē cerību, spēku un enerģiju. Ūdensvīri slikti panes vardarbību un apspiešanu, tāpēc viņus nevar piespiest darīt to, ko viņi paši nevēlas.
Pozitīvās īpašības
Ūdensvīram raksturīga uzticamība un patstāvīgums, laipnība, dāsnums un līdzjūtība. Ātri nodibina attiecības, sakarus. Neatlaidība, uzņēmība, izturība un pacietība.
Negatīvās īpašības
Ārēja izrādīšanās, reizēm tieksme pēc vientulības un noslēgtības.
Intereses, darbs, karjera
Ūdensvīrs labi pazīst mākslas pasauli, literatūru, teātri. Labi panākumi zinātnes un tehnikas jomā. Viņiem ir ass prāts un lieliskas spriešanas spējas. Ūdensvīri labi darbojas politikā, vides aizsardzības jomā un sociālajā sfērā. Kopumā Ūdensvīri vislabāk darbojas jomās, kuru filozofija atbilst viņu pārliecībai.
Ģimene, attiecības
Ūdensvīrs ir eksperimentētājs un tas attiecas arī uz attiecībām. Viņi iemīlas “no pirmā acu skatiena” un jūtas mutuļo kā satrakojies okeāns. Turklāt nekādu kompromisu—tikai visu vai neko. Tomēr tas nav uz ilgu laiku, jo viņi... iemīlas atkal no jauna. Otrā dzīves puse Ūdensvīriem parasti ir mierīgāka un tādas ir arī attiecības.
Komentāri (0)  |  2013-08-29 13:40  |  Skatīts: 769x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ