putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Zivs


21. februāris – 20. marts
Valdošā planēta
Neptūns
Stihijas elements 
Ūdens
Metāls
Dzīvsudrabs
Minerāls
Akvamarīns
Dzīves mērķis
Dzīvot savos sapņos un tos realizēt
Zīmes apraksts
Zivis ir visproblemātiskākā Zodiaka zīme. Tā ir vājākā Zodiaka zīme un tai bieži ir nepieciešama citu palīdzība. Zivis ir gudras un attīstītas, tās pārvalda runas mākslu un nav reta daiļrunība. Apveltītas ar dažādiem talantiem. Tomēr Zivis ir it kā no citas pasaules—grūti izprotamas, radošas, mākslinieka dotības, apveltītas ar dažādām spējām.
Pozitīvās īpašības
Zivīm raksturīgs iekšējs miers, dvēseles gaišums un skaidrība. Zivis ir apķērīgas, jūtīgas, tām ir laba uztvere un spriešanas spējas. Dzīva fantāzija, dzīvesprieks un viesmīlība.
Negatīvās īpašības
Zivtiņas ir slinkas, reizēm apātiskas un pasīvas. Nav reta nekārtība un netīrība. Zivis ir nepastāvīgas it visā. Patīk ērtības, noslēpumi privātās lietās
Intereses, darbs,karjera
Zivis ir ārkārtīgi talantīgas un spējīgas, taču viņām traucē slinkums. Labi padodas zinātne, tehnika. Ideāli jūtas maģijā, reliģijā, filozofijā. Zivīm ir raksturīgi celt gaisa pilis, kuras, lai arī visbiežāk netiek īstenotas, tomēr reizēm tiek uzceltas.
Ģimene, attiecības
Zivtiņas dzīvo savu sapņu, fantāziju un jūtu pasaulē. Ja Zivtiņām ir veiksmīgas attiecības, tad viņas jūtas kā septītajās debesīs un viņām veicas visās lietās. Ja attiecības izjūk vai sāk plaisāt, tad Zivtiņām pazūd pamats zem kājām un viņu pasaule gluži vienkārši sabrūk. Šādos gadījumos Zivju zīmē dzimušajiem nepieciešams diezgan ilgs laiks, lai atgūtos un atjaunotu savu sabrukušo pasauli. Bieži vien ir nepieciešama palīdzība no ārpuses.
Komentāri (1)  |  2013-08-29 13:46  |  Skatīts: 1262x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
tute - 2013-08-29 22:54
Vjisss perfekti atbils manai interesantajai personibai


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ