putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Pirmais iespaids, atgriežoties skolā .


Vienalga, vai tu šogad būsi jauniņais vai atgriezīsies vecajā klases kolektīvā pēc triju mēnešu partraukuma, ir svarīgi atkal atstāt labu iespaidu. Ņem vērā dažus svarīgus padomus.

Smaidi.Tas allaž ir pirmais un svarīgākais noteikums, lai atstātu uz citiem labu iespaidu. Nevienam taču nepatīk īgni un nervozi cilvēki.  

Sapucējies. Šajā dienā īpaši svarīgi ierasties skolā sakoptam. Noteikti izmagā matus, sakop nagus un velc tīras drēbes. 1.septembris var būt visnotaļ satraucošs, tapēc piedomā , ko vilksi , lai nebūtu jāsarkst par mitriem pleķiem padusēs.Un vēl iesmaržinies , tikai nepārspīlē , lai tavs aromāts citiem necirstot degunā.

Nekavē. 1.septembrī tas ir ļoti būtiski. Pirmkārt , skolotājiem nepatīk , ja bērni kavē, un, otrkārt , vienaudžiem tas var traucēt un atstāt negatīvu iespaidu.

Neaizmirsti ziedus. Tu taču negribi būt nepieklājīgs, vai ne? Tieši tāpēc atceries par ziediem savai audzinātājai!

Neaprunā citus. Esi jauks un nerunā citiem aiz mugura, jo agrāk vai vēlāk baumu upuris tāpat visu uzzinās, un tad gan nebūs smuki. Turklāt tu taču nevēlies lai citi aprunā tieši tevi!

Esi atvērts un draudzīgs. Droši pievienojies citu sarunām , iepazīsties ar visiem , kurus satiec pirmo reizi , un neatgrūd nevienu, kas tev tuvojas.Komentāri (0)  |  2013-08-31 12:13  |  Skatīts: 833x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ