putra.lv

putra.lv


Biedējam prom garlaicību .
 Latviski По русский In English

Padomi slinkiem cilvēkiem.


Iegādājies mājdzīvnieku, lai uzlabotu sev veselību Ja vēlies uzlabot veselību, neieguldot lielas pūles, mājdzīvnieka iegāde var būt īstais ceļš. Daudzi pētījumi rāda, ka mājdzīvnieku īpašnieki uzlabo savu fizisko un garīgo veselību, tajā skaitā pazemina asinsspiedienu, labāk spēj tikt galā ar stresa pilnām situācijām utt. Tiem, kuriem nepieciešams pamudinājums paaugstināt fitnesa līmeni, suņa iegāde var būt īstais veids, kā kļūt aktīviem.


Risini krustvārdu mīklas Ja vingrošanai tev tiešām nepietiek enerģijas, izmanto izdevību, lai piestrādātu pie citas ķermeņa daļas – smadzenēm. Uzlabot garīgo veselību ir tikpat svarīgi kā paaugstināt fizisko labsajūtu. Pētījumi rāda, ka piedalīšanās garīgi stimulējošās aktivitātēs var samazināt Alcheimera slimības risku, tāpēc izaicini savas smadzenes un risini krustvārdu mīklas, sudoku vai lasi grāmatas.


Papildini savu uzturu Pamēģini papildināt savu uzturu ar augstas kvalitātes uztura bagātinātājiem. Tas nav veselīga ēšanas režīma aizstājējs, tomēr dienās, kad labie nodomi par veselīgu uzturu šķiet nepiepildāmi, uztura bagātinātāji palīdzēs tev nesagrēkot. Pamēģini multivitamīnu kompleksus vai «superēdienus», piemēram, spirulīnu vai bišu ziedputekšņus.


Vingro, skatoties televīziju Gulšņāšana pie televizora ir vieglākais veids, kā iegūt lieko svaru. Tomēr ir daudz veidu, kā saglabāt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, skatoties televizoru. Pamēģini katras reklāmas pauzes laikā veikt mazu treniņu. Skriešana pa kāpnēm, pietupieni – ir daudz veidu, kā būt aktīvam, skatoties televīziju. Zelta likums – turpini kustēties.
Komentāri (0)  |  2013-09-21 22:18  |  Skatīts: 842x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ